Informací ke zdraví
O mně

Jmenuji se Pavlína Hrádelová a věnuji se INFORMAČNÍ METODĚ Joalis. Jsem milovnicí jógy, zahradničení, přírody, dobré kávy, ručních prací a máma dvou dětí. Narodila jsem se v Brně a velkou část života prožila na vesnici a v přírodě. Vždy jsem se o různé tzv. alternativní metody léčení, bylinky a čínskou medicínu zajímala, ale dlouho se jí bohužel pracovně nevěnovala. Po ukončení VŠ jsem nějaký čas pracovala v personální agentuře a věnovala se vstupním psychologickým profilům klientů, ale pak jsem ještě několik let pracovala zcela mimo obor. Po nějaké době strávené mimo ČR jsem se rozhodla, že se budu naplno věnovat alternativním metodám léčení lidského těla a mysli, ke kterým mě to roky táhlo. A tak jsem začala studovat informační metodu Joalis. Když jsem jednou poznala její sílu, už nešlo udělat krok zpět. Jak se v životě někdy stane, přišlo mi do cesty něco, co mi dávalo smysl. Něco, co přinášelo radost mně a tím i radost a pomoc lidem okolo. Našla jsem odpovědi na své otázky a mohla jsem spojit své univerzitní znalosti psychologie s tímto přístupem, který se věnuje také psychosomatice.

Jako většina terapeutů jsem si nejprve metodu odzkoušela na vlastní zdravotní problémy. Přes 10 let jsem trpěla nespavostí. Hledala jsem možnosti jak tento velmi nepříjemný problém vyřešit, ale klasická medicína mi toto řešení nenabízela. Obrovská moudrost čínského pentagramu byla jednoduše fascinující. Celostní pohled na člověka jako součásti přírody a vesmíru se stal mou cestou. Postupně jsem prošla třístupňovým systémem vzdělávání a získala osvědčení poradce Informační metody a můj život se začal ubírat novým směrem. Poznala jsem, jak je tělo dokonalé a schopné samo sebe vyléčit, a že se jej mohu  naučit vnímat úplně jinak, než jsem byla doposud zvyklá. Jeho inteligence, energetika a způsob komunikace s námi mě nepřestává překvapovat.

Nemohu nabídnout víc, než své zkušenosti, znalosti a vášeň v to, v co věřím - holistický přístup šitý na míru každému z Vás

Mgr. Pavlína Hrádelová, Skalka 597/1a, 664 31 Lelekovice

IČO: 71790608 - nejsem plátce DPH