Informací ke zdraví
Ceník/Reference

Jaká bude investice do Vašeho zdraví ?

Základní konzultace (přibližně 60 minut) - 1 000 Kč, děti 800 Kč
Během této vyhrazené doby strávené společně v poradně se budeme věnovat Vašim zdravotním potřebám. Je pro mě klíčové, aby každý klient odcházel s porozuměním toho, co se děje v jeho těle a s povědomím o možných řešeních. 

Kontrolní sezení - cena 800 Kč (v závislosti na délce sezení), děti 600 Kč

Pokud přichází více členů rodiny, můžeme dohodnout zvýhodněnou cenu.

Bezplatná telefonická konzultace
Abychom se ujistili, že přístup odpovídá Vašim potřebám, nabízím bezplatnou telefonickou konzultaci. Ta vám umožní lépe porozumět možným řešením Vašich zdravotních problémů pomocí informační metody a rozhodnout se, zda využít osobní konzultace.

Cena doporučených přípravků
Cena přípravků doporučených na základě naší diskuze a diagnostické činnosti odpovídá ceníku společnosti Joalis (přibližně 450 Kč za 1 přípravek). Typicky se kůra skládá ze 3 až 4 vzájemně se podporujících přípravků, které se užívají po dobu 1,5 až 2,5 měsíce. Klienti mají navíc možnost telefonických konzultací po celou dobu kůry.

PROPOJENÍ SÍLY  INFORMACÍ S ÚČINKY BYLIN

REFERENCE

"Dobrý den paní Pavlíno, veliké díky za Váš profesionální a empatický přístup k řešení mých zdravotních problémů. Již poněkolikáté jsem se přesvědčila o tom, že tato metoda dokáže svými preparáty spolehlivě a bez vedlejších účinků odhalit a odstranit neduhy, které mi znepříjemňovaly život. Ještě jednou díky za Vaši práci."

"Pavlína je výborný diagnostik, se schopností člověku srozumitelně a ochotně vysvětlit, co se s ním děje. Prošla se mnou už tolik zdravotních problémů a nechci ani vědět, jak by to bez její podpory dopadlo... Děkuji!!!"

"Vždy vstřícný a profesionální přístup. Navštěvuji pravidelně a velká spokojenost s paní Hrádelovou i s Joalisem."


Reference dostupné zde: Mgr. Pavlína Hrádelová, Skalka 597/1a, 664 31 Lelekovice
IČO: 71790608 - nejsem plátce DPH