Informací ke zdraví
Časté dotazy

Jaké jsou nejčastější potíže, se kterými se klienti na Joalis obracejí?

Nejčastěji se jedná o potíže s tráveními, potíže gynekologické, s bolestmi kloubů, alergiemi, častými respiračními infekcemi a sníženou imunitou, ale i s duševním zdravím. Zejména  potížím na cestě k otěhotnění se poslední dobou věnuji velice často.  Snažím se otvírat ženám další pohled na možnost přirozeného otěhotnění.

Mají přípravky Joalis vedlejší účinky?

Přípravky Joalis nemají žádné vedlejší účinky, mohou se tedy kombinovat s dalšími doplňky stravy nebo s léky. Nikdy nepřestávejte užívat předepsané léky bez konzultace s vaším lékařem! U přípravků Joalis se v průběhu užívání mohou objevit tzv. detoxikační příznaky. Objasnění této možné reakce organismu na zbavování se uložených toxinů vám vysvětlím. Poradím vám i co v případě jejich výskytu dělat. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů odezní. 


Co je přístroj/indikátor akupunkturních bodů Salvia, se kterým poradce pracuje?

Indikátor akupunkturních bodů Salvia zjišťuje stresovou reakci na jednotlivé druhy toxinů a lze tak zjistit míru toxické zátěže v těle a na základě té pak sestavit kúru, která pomůže odstranit toxiny. Stresovou odezvu organismu lze díky němu hledat pomocí jediného bodu na těle, kterým je bod přibližně ve středu dlaně. Ten se podle čínské medicíny nalézá na meridiánu osrdečníku. 


Je nutné absolvovat návštěvu u detoxikačního poradce? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty podle svého uvážení.

Tento postup samozřejmě možný je, ale vzhledem k tomu, že skutečná příčina potíží nemusí být na první pohled zřejmá, konzultace je více než vhodná. Přípravky jsou pak vybrány na základě analýzy vašich obtíží v kombinaci s přesnou indikací přístrojem, který zjišťuje stresovou reakci na jednotlivé druhy toxinů v těle. Zvolená kúra je pak „šitá na míru“ a tudíž je efektivnější i účinnější a zkrátíte tak proces detoxikace.

Kdo je detoxikační poradce?

Detoxikační poradce je kvalifikovaný odborník, který prošel procesem třístupňového vzdělávání a vlastní náležitou certifikaci. Postupně vás provede detoxikačním procesem za pomoci vhodně sestavené kůry preparátů a doporučeními vašemu tělu na míru.

Pro jaké věkové skupiny je metoda vhodná?

Detoxikace je metoda vhodná pro všechny věkové skupiny, dokonce i pro děti. U nich se přípravek místo perorálního podávání nanáší na kůži břicha, nebo jemnou pokožku předloktí.


Kolik návštěv u detoxikačního poradce je potřeba absolvovat?

Počet kůr je různý s ohledem na závažnost problému, se kterým klient přichází. Obvykle ke znatelným výsledkům dojde po dvou až třech návštěvách. Řada klientů se pak rozhodne navštěvovat detoxikačního poradce pravidelně. A to z toho důvodu, že lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále. Detoxikace se pak stává součástí života. 

Holistický přístup ke zdraví

Indikátor akupunkturních bodů Salvia

Mgr. Pavlína Hrádelová, Skalka 597/1a, 664 31 Lelekovice
IČO: 71790608 - nejsem plátce DPH